Trabzon Kent Müzesi projesi için protokol imzalandı!

Trabzon Ticaret for Trabzon Kent Müzesi Projesi Sanayi Odası (TTSO) Ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) ARASINDA Protokol imzalandı ettik.

Trabzon Ticaret for Trabzon Kent Müzesi Projesi Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Trabzon çalışmanın (DOKA) ARASINDA Protokol imzalandı.TTSO BASKANI Suat Hacısalihoğlu, bölgedeki Tarihi eser niteliğinde income ederlerin sergilenmesi, Müzeyi Şeklinde Halka sunulması Üzerine Bir Proje oldugunu ereceklerinin söyledi ettik ve Sanayi Odası (TTSO) Ile A.Ş. .

TTSO’nun elinde Yaklasik 150 Parça eser bulunduğunu belirten Hacısalihoğlu, soyle Devam etti:.. “Bu Eserler ARASINDA 500 YILLIK Eserler de var Bunlann,, Müzeyi statüsünde hazırlanacak Bir sergi salonunda Halka sunulmasını ALINMAMASINI SAĞLAYACAĞIZ Bu konuda ilgili Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansımız Bize Destek verdi ettik kent müzesi ile İlgili protokolü imzaladık.

trabzon daire

trabzon daire

Ajansımızın basta Genel sekreteri Olmak Üzere TÜM Yönetim Kurulundan Üyelerine teşekkür ediyoruz. Şehir Adina Güzel’in Ülke’nin, Önemli Bir Protokol Ortaya çıkaracağız ettik bolge “DOKA Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldınm imkb Proje ÜE Trabzon’un tip kent müzesini kazanmış olacagını vurgulayarak, şunları kaydetti: -“. Bölgemize Gelen olan ADAM-“lannın direkt muhatap olduklan Kürüm Ticaret Sanayi Odası ettik. Gelip ORADA Bir kent ticaret Kültürünü görmeleri Eklendi çok Önemli. Trabzon, 4 bin yillik Kültürü income Bir Şehir. Bu Değerleri yansıtan eserlerin tek elden Bir Yerde sergilenmesi önemlidir. İnşallah bölgemizin Eklendi çok Önemli Bir Tarihi Eseri income ticaret Tanrısı Hermes’in A.Ş. de imitasyonunu da SIM Express mekana koyacaklar. O da bölgemiz for Eklendi çok Değerli bir eser. Bunların çoğu yerin epey sergilenmesi özellikle Batılı ülkeler nezdinde Eklendi çok Önemli değerlerdir. Bu t? sergilemeler özellikle bölgemiz for müthiş Bir Kazanım. Bölgemiz de hem turizm hem de ticaret anlamında Yeni Bir destinasyon degeri kazanmış Oluyor . ” Proje Kapsamında, BÖLGE for Eklendi çok Önemli KÜLTÜREL değerlere Sahip Osmanlı A.Ş. Selçuklu dönemine AIT 16. ettik. 18 ettik. Yüzyıl döneminden Kalan, Büyük çoğunluğu Kur’an-ı Kerim, Fıkıh Kitapları, icazetname, risaleler Gibi Çeşitli kitaplardan olusan el yazmaları, şapka LEVHALARI next to madeni, gümüş işlemeli Eserler Trabzon Kent Mıizesi’nde sergilenecek ettik.

Trabzon Daire Emlak A.Ş.  SEKTÖRÜ İLE İLGİLİ Tüm Haberler.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: